IP:93.119.30.133:7777
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IP:93.119.30.133:7777


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament CLUB BMW !

In jos 
AutorMesaj
LoLzZoR
Admin



Mesaje : 17
Data de înscriere : 05/07/2014

Regulament CLUB BMW ! Empty
MesajSubiect: Regulament CLUB BMW !   Regulament CLUB BMW ! Icon_minitimeLun Iul 07, 2014 5:25 am

Regulamentul Clubului BMW !

Acest club este dedicat pasionatilor BMW , oricine se poate inscrie !
Regulamentul este urmatorul:
1)Trebuie sa respectati fondatorii clubului!
2)Aici vine partea complicata:De exemplu daca suntem 2 membrii si avem BMW-uri diferite.Eu am un BMW M3 si celalalt membru are un BMW M5 cei 2 membrii trebuie sa isi instaleze ambele modur.Eu trebuie sa imi instalez BMW M5 pe aceeasi masina pe care o are celalalt membru , iar celalalt membru trebuie sa isi instaleze BMW M3 pe aceeasi masina pe care o am eu.Asta , pentru a avea un joc mai placut , ca toti jucatorii sa vada masinile celuilalt membru.
3)In acest club evident se vor face si eventuri gen : liniute , drifting. Membrii clubului sunt rugati sa participe la aceste eventuri.Cel mai mic premiu fiind de 20.000$ , iar cel mai mare fiind de 2.000.000$.Depinde de cat pariati.Se pot paria si pe Pink Slipuri (Cartonase Roz) asta insemnand ca pierzatorul trebuie sa ii dea masina castigatorului gratis.
4)In fiecare seara membrii clubului sunt rugati sa participe la MEETING!Acest Meeting se va desfasura in parcarea de langa Banca LS !
5)Ca sa tinem cont de ordinea masinilor , nu aveti voie sa va instalati masinile pe ce masini doriti.Pentru ca de exemplu jucatorul A are un instalat deja un mod pe acea masina . Masina pe care aveti voie sa o instalati va fii data de catre liderul clubului , care va accepta in club!
6)Cand faceti cererea pentru a fii aceptat in club , la descrierea masinii trebuia sa spuneti ceva cat mai real.De exemplu : Am cumparat masina din Olanda , am dat 2000 de euro pe ea , are motor de 2.500 CM3 si dezvolta 180 de cai putere.Am pus pachet M pe ea cu evacuare dubla.
7)Fiecare membru al clubului o sa trebuiasca sa se logheze cu urmatorul tag inaintea numelui de joc : [BMW] , ex : [BMW]LoLzZoR
Acesta este regulamentul !
Sus In jos
 
Regulament CLUB BMW !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere intrare Club !
» Regulament
» [Regulament] S.R.I
» [Regulament] S.M.U.R.D
» [Regulament] Duduianu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IP:93.119.30.133:7777 :: CLUB BMW !-
Mergi direct la: