IP:93.119.30.133:7777
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IP:93.119.30.133:7777


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Discutii Generale / Agents Disscutions

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
.Jake




Mesaje : 21
Data de înscriere : 08/07/2014

Discutii Generale / Agents Disscutions Empty
MesajSubiect: Discutii Generale / Agents Disscutions   Discutii Generale / Agents Disscutions Icon_minitimeMier Iul 09, 2014 4:07 am

* În acest topic doar membrii Hitman Agency pot discuta sau posta poze, păreri, sugestii în legătură cu Agenția.
* Folosiți un limbaj decent, fără a jigni cineva, indiferent că este sau nu membru Hitman Agency.
Sus In jos
NeymarJR

NeymarJR


Mesaje : 46
Data de înscriere : 05/07/2014
Varsta : 24
Localizare : Salaj

Discutii Generale / Agents Disscutions Empty
MesajSubiect: Re: Discutii Generale / Agents Disscutions   Discutii Generale / Agents Disscutions Icon_minitimeJoi Iul 10, 2014 10:02 am

In fiecare vineri , de la ora 20:00 , va avea loc sedinta!!Trebuie sa veniti!!Daca nu puteti , aveti probleme , sau stiu eu ce, postati in topicul inactivitate!
Sus In jos
NeymarJR

NeymarJR


Mesaje : 46
Data de înscriere : 05/07/2014
Varsta : 24
Localizare : Salaj

Discutii Generale / Agents Disscutions Empty
MesajSubiect: Re: Discutii Generale / Agents Disscutions   Discutii Generale / Agents Disscutions Icon_minitimeMar Iul 15, 2014 2:12 am

Fiecare hitman , daca primeste un contract e obligatoriu sa-l termine !Daca nu fwarn !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii Generale / Agents Disscutions Empty
MesajSubiect: Re: Discutii Generale / Agents Disscutions   Discutii Generale / Agents Disscutions Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii Generale / Agents Disscutions
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
IP:93.119.30.133:7777 :: Departamente & Agentii :: Hitman Agency-
Mergi direct la: